Nikt nie lubi być okradanym, dlatego pewien Amerykanim postanowił zemścić się na delikwencie, który przywłaszczał sobie jego paczki

Zakupy przez internet są bardzo popularne, dlatego kurierzy mają pełne ręce roboty i każdego dnia na całym świecie dostarczają miliony przesyłek. Niestety ich tajemnicza zawartość kusi wielu złodziei. 

W Polsce kurierzy do ręki wręczają zamówione przesyłki, a jeśli adresata nie ma w domu, to zostawiają awizo z informacją, gdzie list lub paczkę można odebrać. W Stanach Zjednoczonych jest nieco inaczej, ponieważ normalnością jest zostawanie przesyłek pod drzwiami. Niestety okazja czyni złodzieja i część osób niemal zawodowo para się podkradaniem takich pakunków sprzed domów. Taki problem ze swoimi zamówionymi przesyłkami miał też Tom Mabe.


thief-packages-and-revenge-1-pp


Tom i jego sąsiad Bob od jakiegoś czasu mieli problem ze znikającymi paczkami. Postanowili więc zasadzić się na złodzieja i przykładnie go ukarać. W jaki sposób to zrobili? W pudełku umieścili małą bombę, której wybuch jest niegroźny i przypomina siłą wystrzał tuby z konfetti. Paczkę-przynętę podłożyli pod drzwi, zamontowali ukryte kamery i czekali na złodziejaszka.

Każdy złodziej prędzej czy później straci czujność i da się nakryć na gorącym uczynku

thief-packages-and-revenge-1


Oczywiście „pan lepkie ręce” zjawił się po jakimś czasie. Przejechał samochodem dwukrotnie przed domem, a później się zatrzymał i spokojnym krokiem ruszył po paczkę. Bomba była ustawiona czasowo i wybuchała po 40 sekundach od jej dotknięcia, więc złodziej spokojnie wrócił do auta, ale nie ujechał z paczką za daleko… Tą nauczkę na pewno zapamięta na długo i może zrozumie, że cudzej własności się nie rusza.

Mała i pouczająca zemsta na złodzieju paczek

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : reshareworthy.com

Reply