Ekspresja tej kilkulatki rozkłada wszystkich na łopatki. Zobaczcie jej występ w wannie, a przekonacie się, że wyrośnie z niej wspaniała aktorka 

Ekspresja dzieci bardzo różni się od ekspresji dorosłych.

Każdy człowiek nosi w sobie jakieś emocje, ale nie każdy chce, lubi czy potrafi je wyrażać. Ludzie dorośli są zazwyczaj powściągali w okazywaniu uczuć czy stanów emocjonalnych, gdyż uważają, że zbytnia ekspresja nie uchodzi poważnym ludziom. Z dziećmi jest zupełnie inaczej, dlatego ich reakcje są zaskakujące.

https://twitter.com/NIKgovPL/status/971651120023179264/photo/1

 

 

Dzieci nie mają jeszcze rozwiniętego poczucia wstydu, dlatego nie krępują się w okazywaniu emocji. Dziecko reaguje na świat żywiołowo, nie przejmuje się swoimi ruchami czy mimiką, lecz przeżywa świat całym sobą, tak jak go w danej chwili odczuwa.

Z punktu widzenia dorosłych żywiołowe zachowania dzieci są urocze oraz niezwykle zabawne, o czym przekonali się pewni rodzice z Rosji, których córka postanowiła dać w wannie mały recital.

 

Bohaterem poniższego filmu jest Polina, którą całkowicie pochłonęła muzyka. Kilkulatka tak wczuła się w wykonywanie utworu, że jej mimika całkowicie znalazła się poza jej kontrolą. Dramatyzm na twarzy Poliny był wprost niezwykły.

Polina zdecydowania ma zadatki na aktorkę, gdyż jej ekspresja jest wyjątkowa. Miejmy nadzieję, że w przyszłości zdecyduje się właśnie na karierę w filmie czy telewizji, a tym czasem niech nie opuszcza ją dziecięca bezpośredniość i zdolność intensywnego przeżywania rzeczywistości.

https://youtu.be/h_2ghvcaOr4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : positivno.me

Reply