To, komu pomożesz pierwszemu zdradzi, jaki masz naprawdę stosunek do świata

Szybkie wybory, które podejmujemy na gorąco, podświadomie zdradzają, jak naprawdę postrzegamy świat i to, czym się kierujemy.

Wybory te najdrobniejsze świadczą wiele o człowieku. Jeśli ktoś jest w stanie słusznie i dobrze postępować, gdy nikt nie patrzy, wiele zdradza. To czy w sytuacji kryzysowej jesteśmy w stanie pomagać, czy skupimy się na sobie zdradza, jakie jest nasze podejście do świata i innych ludzi. Czasem nie łatwo jest dokonać takiego wyboru i podjąć decyzję, ale zawsze warto postępować zgodnie z własnym sumieniem.

 

Decyzje, jakie podejmujemy szybko i na podstawie pierwszego wrażenia są ważne, bo zdradzają to, co wpajane nam było od lat, to, co było najważniejsze i chociaż czasem się przeciw temu buntujemy to mamy to w sobie. Czasami to dobre, czasami złe nawyki, czasami zachowania, które wpoili nam rodzice tak bardzo, że nie możemy się ich pozbyć. A to, czy z nimi się zgadamy, czy nie to zupełnie inna sprawa.

 

Testy, które opierają się na naszych szybkich i pierwszych wyborach, zdradzają, co w nas siedzi, jak patrzymy na świat. Spójrz na zdjęcie poniżej i dokonaj szybkiego wyboru. Komu pomożesz pierwszemu? Postać 1 to staruszka, najprawdopodobniej niewidoma, nie wie gdzie iść, zaraz może potknąć się o kwiatka. Postać nr 2 to dziecko jest samo i płacze, nie wie, co ma zrobić. Postać 3 to mężczyzna, który ma złamaną nogę, zaraz zapewne upadnie. Postać 4  to pielęgniarka, której upadły dokumenty.

Na kolejnej stronie dowiesz się, co o tobie mówi twój wybór.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brighside.me

Reply