Drwili z niego, że kupuje kwiaty byłej żonie. Kiedy wyjaśnił, dlaczego to robi, raz na zawsze zamknął usta wszystkim krytykom

Rozwód to bardzo bolesny moment w życiu każdej pary.

Osoby, które kiedyś darzyły się uczuciem i tworzyły rodzinę, postanawiają, że jednak nie chcą być razem i że nie ma dla nich wspólnej przyszłości, dlatego podejmują decyzję o rozstaniu. Czasami rozwód przebiega w zgodzie, czasami między małżonkami toczą się długie sądowe batalie. A jeżeli para ma dzieci, to one najwięcej tracą na napiętej sytuacji pomiędzy rodzicami.


Na szczęście jednak wielu rodziców zdaje sobie sprawę z tego, że dzieci czerpią wzór z ich postawy, i nawet w obliczu rozwodu stara się zachować dobre relacje z drugą połówką.

Takim mądrym tatą jest także Billy Flynn, który jakiś czas temu rozstał się ze swoją żoną. Para ma dwóch synów i ze względu na nich ciągle utrzymuje serdeczne relacje. Do tego stopnia, że Billy kupuje byłej żonie kwiaty i pamięta o jej urodzinach. Dla jego znajomych przez długi czas było to nie do pojęcia, dlatego któregoś dnia mężczyzna nie wytrzymał i w mediach społecznościowych opublikował post, który raz na zawsze zamknął im usta. 

Jego treść znajdziecie na kolejnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : facebook.com

Reply