Rodzice wiedzieli, że te urodziny ukochanej córeczki będą jej ostatnimi i postarali się, by były niezapomniane

Rak jest podstępną i okrutną chorobą, atakuje bez uprzedzenia. Jedni walczą z chorobą latami, poświęcając na to całą energię i każdy grosz. Czasami odejście jest szybkie i niespodziewane. Czujemy się oszukani przez świat, jeśli taka ciężka choroba atakuje dzieci. Małe delikatne organizmy nie mają szans w starciu z tak poważnym przeciwnikiem. 

Przekonali się o tym rodzice małej Lili Mai Schow, która, chociaż ma tylko 5 lat, doświadczyła w życiu więcej bólu niż niejeden dorosły. Kiedy miała zaledwie 2-latka jej organizm zaatakował rak.


1


Ostatnio odbyły się jej urodziny. Lila jak każda 5-latka uwielbia księżniczki Disneya i marzyła, by poczuć się jak jedna z nich. Wizję wspaniałej uroczystości niszczył fakt, że to najprawdopodobniej ostatnie urodziny dziewczynki. Niestety bardzo słaby organizm przestał reagować na leki i lekarze postanowili przerwać chemioterapię. Orzekli, że jeśli wszystko się uda jest szansa, by dożyła jesieni. 

2 3


Rodzice chcieli, by te urodziny przeszły do historii. Stworzyli grupę na Facebooku i wprowadzili wielki plan w życie. Na kolejnej stronie zobaczysz, jak wzruszająca to była chwila.

4 5

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply