Lekarz miał dosyć wychudzonych pacjentek. Powiedział coś, co z pewnością zmieni ich życie!

the_real_beauty-411425

Coraz mniejsze rozmiary ubrań sprawiają, że wracają myśli, że jest coś z tobą nie tak. Skoro takie ubrania robią, to masz się w nie zmieścić. Inaczej nie jesteś piękna! To błąd! Ciało ciągle się zmienia i najważniejsze jest, by zachować zdrowie. Budowa ciała u kobiet jest różna, jedne mają smukłe sylwetki inne zaokrąglone kształty. Organizm nie może być pozbawiony tłuszczu. Niektórych rzeczy nie da się zmienić, bo to kwestia DNA. I to w nim dostajesz zapis o szerokich biodrach czy wolnej przemianie materii.

Zamiast patrzeć na okładki gazet, zacznij akceptować siebie, zacznij dbać o tę figurę, jaką masz! Nie musisz być modelką, by być piękna. Zachowuj balans w zdrowym odżywianiu i aktywności. A zobaczysz, że nie tylko będzie dopisywało ci zdrowie fizyczne, ale też psychiczne. Przestań się porównywać, zwłaszcza do gwiazd, które w samotności łykają pastylki, bo nie mogą zaakceptować siebie, a na okładkach krzyczą „Jest świetnie! Bądź taka jak ja!”.

Kochaj siebie i dbaj o przyjaciół to zapewni ci zdrowie i szczęście.

Embargoed to 0001 Friday November 27 Undated file handout photo from 'Dove' of model from their advertising campaign that used "real" women for its promotions and not airbrushed models. PRESS ASSOCIATION Photo. Issue date: Thursday November 26, 2009. Women are suffering poor self-esteem because of advertising campaigns which use airbrushing techniques to portray "unattainable perfection", a survey claimed today. Images of models which have been digitally altered are causing more than two thirds of women to suffer low confidence about their bodies, the study by beauty brand Dove has found. See PA story CONSUMER Airbrush. Photo credit should read: Dove/PA Wire

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : lifebuzz.com

Reply