Pijany kierowca spowodował makabryczny wypadek, w którym zginęła dwójka dzieci. Wspomnienia ratownika medycznego są szokujące!


Jak doszło do tak wielkiej tragedii? Tylko i wyłącznie przez głupotę kierowcy drugiego pojazdu. Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu, wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle, mknąc około 100 kilometrów na godzinę i uderzył w auto jadącej przepisowo rodziny. Pijany kierowca zabił niewinne dzieci, zniszczył życie szczęśliwej i kochającej się rodziny, lecz sam wyszedł w kolizji bez szwanku, mając na ciele jedynie kilka niegroźnych zadrapań.

Zignorowanie czerwonego światła na sygnalizatorze było wynikiem upojenia alkoholowego kierowcy

traffic-light-876055_960_720


Co roku tysiące ludzi na całym świecie ginie na drodze, bo ktoś nieodpowiedzialny i zwyczajnie głupi postanowił, że wypity alkohol nie będzie przeszkodą w tym, by zasiąść za kierownicą auta. Kary dla pijanych kierowców powinny być maksymalnie surowe, a relacje z takich zdarzeń nagłaśnianie, by uświadomić społeczeństwu zagrożenie. Dlatego reagujecie za każdym razem, gdy widzicie pijanego kierowcę! Zbierzcie mu kluczyki, uniemożliwcie jakoś dalszą jazdę i wezwijcie policję, gdyż nasza reakcja ma znacznie.

Nigdy nie wiadomo, kto będzie następną ofiarą pijanego kierowcy. Oby to nie był nikt z naszych bliskich…

crash-1308575_960_720

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : nolocreo.com

Reply