Makijaż ślubny jest w stanie zmienić każdą kobietę w boginię. Oto jak robią to mistrzynie w swoim fachu

Każda kobieta w dniu ślubu pragnie wyglądać wyjątkowo.

Większość z nas nie poświęca wiele czasu swojemu wyglądowi. Mamy zbyt wiele spraw na głowie, by codziennie rano skupiać się na precyzyjnym idealnym makijażu, wykonywać fryzury. Nie czarujmy się, część z nas nawet nie je przed pracą śniadania. Doba jest zwyczajnie za krótka na wszystkie sprawy, które mamy na głowie. Kiedy więc przychodzi czas, by o siebie zadbać, wolimy skupić się na tym, by dobrze się wyspać.

Co tak naprawdę robimy dla siebie? Regularnie lub mniej udajemy się do fryzjera, ćwiczymy, czasami chodzimy zrobić sobie hennę, albo hybrydowy manicure. Daje nam to poczucie, że o siebie dbamy. Niekiedy warto jednak oddać się w ręce specjalisty. Dać skórze tego, co potrzebuje, a samemu zrelaksować się i odpocząć, poczuć pięknie. Wszystkie przyszłe panny młode, powinny to zrobić. Lepsza okazja na pewno długo się nie trafi. 

W trakcie ceremonii każda z nas powinna wyglądać jak bogini. Nie brak utalentowanych makijażystek, które taki wygląd mogą nam zapewnić. Wyczarowują cuda, a pędzle do makijażu w ich dłoniach zmieniają się w magiczne różdżki. Potrafią ukryć wszystkie nasze mankamenty i wyeksponować to, co najpiękniejsze. Po wyjściu od nich kobiety zmieniają się nie do poznania.

Fachowiec jest w stanie zmienić w królową balu każdą szarą myszkę. Dobrze dobrana fryzura i ładny makijaż w połączeniu z piękną suknią to gwarant olśniewającego wyglądu. Zobaczcie zresztą sami.

Na następnej stronie znajdziecie całą galerię równie wymownych zdjęć.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.Reply