Oto skakanie z mostu level master! Zobaczcie, jak 245 osób jendoczęsnie rzuca się z wysokiej przeprawy nad rzeką

Miłośnicy mocnych wrażeń zdają się nie odczuwać strachu.

Ludzie są różni. Jedni są spokojni, a najlepszym relaksem jest dla nich wieczór spędzony z książką, drudzy zaś nieustannie pragną silnych emocji i zastrzyków adrenaliny. Ta potrzeba przeżywania mocnych wrażeń zdaje się wzrastać z dekady na dekadę, o czym świadczy chociażby wzrost popularności sportów ekstremalnych.

 

Chcąc poczuć dreszczyk emocji, można spróbować wielu rzeczy, zarówno na lądzie, jak w powietrzu czy na wodzie. Wybór ekstremalnych rozrywek jest bardzo duży, więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, a jedną z popularniejszych form wyzwalania adrenaliny jest skok na bungee.

Skok na bungee polega na rzuceniu się w przepaść, będąc przywiązanym do elastycznej liny. Wrażenia z takiego skoku są niesamowite, ale ludziom którzy często zażywają tej rozrywki, może się ona troszkę znudzić. A jak urozmaicić sobie skok? Zaprosić innych do współudziału!

 

Wspólne podejmowanie się trudnych i ekscytujących wyzwań jest jeszcze fajniejsze niż robienie tego w pojedynkę, dlatego powstała grupa Adrenaline Maniacs, zrzeszająca fanów ekstremalnych rozrywek. Ostatnio jej członkowie postanowili pobić Rekord Guinnessa w jednoczesnym skoku na bungee.

Masowy skok wykonano w Brazylii, rzucając się z 30 metrowego mostu. Wyzwania podjęło się aż 245 osób i nikt nie stchórzył: wszyscy skoczyli, a efekt był niesamowity.

Kto miałby ochotę na taki grupowy skok na bungee? 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mediamag.am, youtube.com

Reply