Zamiast wydawać krocie na najmodniejsze buty, wystarczy zastosować pewien trik!

Lubimy zmiany, a zwłaszcza że idzie pora roku, która nam to umożliwia, można zrzucić ciężkie buty i kurtki i wreszcie pochwalić się garderobą.

W zimie albo jest ci ciepło, albo jesteś modnie ubrana. Nie ma innej opcji. Każdy wkłada, co tylko może, żeby jakoś przetrwać. Jednak gdy idzie wiosna, zaglądamy do szafy, by odnaleźć coś, co i w tym sezonie będzie hitem. Potem zaglądamy do portfela, by odnaleźć jakąś zapomnianą stówę i udać się na zakupy. Niestety często w szafie są tylko jakieś starodawne ubrania, a w portfelu pustka.

Metis Trave

 

Wtedy trzeba postawić na kreatywność. Bo przecież nie sztuka, żeby iść do sklepu i wydać pół wypłaty. Lepiej przeglądnąć swoją szafę i zobaczyć, co tam można ciekawego znaleźć, co przerobić i odnowić, a co pożegnać. Chyba ta ostatnia czynność jest najtrudniejsza. Bo przecież jest szansa, że za rok czy dwa coś będzie modne i co wtedy.

Aby nie wydać kroci i cieszyć się niezwykłymi butami, wystarczy chwila czasu i trochę pracy? Nie wierzysz? Przekonaj się na kolejnej stronie.

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : youtube.com

Reply