Ubrał się jak idiota podczas Londyńskiego Tygodnia Mody. Fotoreporterzy bez opamiętania robili mu zdjęcia, myśląc, że to model!

Sporo ludzi twierdzi, że świat mody idzie w złym kierunku.

Na wybiegach trudno o kreacje, w których można by pokazać się na ulicy. Większość ubrań od projektantów to bardzo artystyczne projekty. Przeciętny człowiek ich nie rozumie i przeważnie je wyśmiewa lub patrzy na „przebranych” modeli z politowaniem. Wydaje się, że stroje z pokazów mody kompletnie nie nadają się do chodzenia i mają jedynie przykuć uwagę widza i wzbudzić zainteresowanie w mediach.

Zac i Jay są dość znanymi vlogerami w Wielkiej Brytanii. Ten młody duet ma ponad 185 tysięcy subskrybentów, a ich liczba z dnia na dzień ciągle rośnie. Poznali się na zajęciach z przedsiębiorczości na uniwersytecie. Szybko się zaprzyjaźnili i odkryli wspólną internetową pasję. Po 5 latach współpracy założyli The Zac and Jay Show i zaczęli przygodę pełną parą.

Przekazują swoim fanom pozytywne i szalone doświadczenia, za co są wręcz uwielbiani przez młodych Brytyjczyków. Od 15 lutego 2019 roku w Wielkiej Brytanii odbył się London Fashion Week 2019. Przez 5 dni na ulicach Londynu można było zobaczyć najmodniejszych ludzi z całego świata. Wydarzenie to postanowili wykorzystać Zac i Jay. Byli zniesmaczeni obcymi trendami w modzie i stwierdzili, że nieco wyśmieją cały „modowy świat”.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply