Usłyszał dziwny dźwięk dobiegający ze starego wiadra. Gdy do niego zajrzał, niemal nie dostał zawału!

Każdy człowiek ma jakieś lęki, z którymi czasem się boryka. Coś w mniejszym lub większym stopniu go przeraża i nie pozwala normalnie funkcjonować.

Jedni mają lęk wysokości, drudzy boją się pająków, jeszcze inni drżą na widok otwartych lub zamkniętych przestrzeni. Niektóre fobie są bardzo błahe i objawiają się czas od czasu, z innymi zaś trzeba się mierzyć codziennie np. z dejpnofobią, czyli strachem przed jedzeniem lub molismofobią — lękiem przed brudem i zanieczyszczeniami.

Aby się czegoś śmiertelnie wystraszyć nie trzeba mieć wcale żadnych poważnych fobii. Wystarczy, że ktoś nas zajdzie od tyłu, opowie historię o duchu czy pokaże jakiś przerażający obrazek. Mniejsze i większe strachy czyhają także w naszych domach. Ukryte za meblami pająki, myszy czy karaluchy również potrafią przyprawić o szybsze bicie serca. O tym, że domy mogą być pełne potworów, przekonał się użytkownik Rediita o loginie ivealreadyreddit.

Usłyszał dziwne dźwięki dochodzące ze starego metalowego wiadra. Zazwyczaj stało puste, więc natychmiast sprawdził kto lub co odpowiada za te podejrzane odgłosy. Zajrzał do środka i niemal nie zszedł na zawał. Zobaczył jeden z najgorszych widoków w swoim życiu. Natychmiast postanowił go uwiecznić i podzielić się koszmarem z innymi internautami.

Czym było to tajemnicze stworzenie? O Tym na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : boredomtherapy.com

Reply