Ten człowiek ma numer komórkowy do Jezusa! Obiecuje, że nie długo poda go wiernym. Czekamy!

Wiele osób zastanawia się, czy z Bogiem można porozmawiać? Kościół twierdzi, że dialog ze Stwórcą jest możliwy za pomocą głębokiej modlitwy.

Najlepiej wybrać się do kościoła i w skupieniu powierzyć Panu wszystkie problemy, prośby i targające sercem wątpliwości. Oczywiście Wszechmogący nie odpowie, dlatego ludzie małej wiary powątpiewają, że słyszy to, co do niego mówią. Najlepiej by było usłyszeć jego głos i być pewnym, że zostanie się wysłuchanym.

Doskonałym rozwiązaniem byłby kontakt telefoniczny a jeszcze lepiej za pomocą Skype. Wówczas można by stanąć z Bogiem twarzą w twarz i opowiedzieć mu dosłownie o wszystkim. Niektórzy przekonują, że jest taka możliwość, jednak nie każdemu Pan zdradza na siebie namiary. Dostają je tylko wybrańcy, którzy odpowiednio sobie na to zasłużyli. Należą do nich między innymi kaznodzieja z Zimbabwe, Paul Sanyangore oraz ksiądz Natanek z Polski.

Kiedy wydaje ci się, że zobaczyłeś już wszystkich wariatów z internetu, pojawia się on — Paul Sanyangore, który twierdzi, że ma numer do Jezusa Chrystusa. Pastor z Zimbabwe przekonuje wiernych, że komunikuje się z Bogiem za pośrednictwem najnowszych technologi. Ma do niego numer telefon i dzwoni do Chrystusa, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Więcej o tym szaleńcu dowiesz się z kolejnych stron.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : tctechcrunch2011, hmetro.co.zw, elitereaders.com, freakingnews.com

Reply