Najpiękniejsze zdjęcia ślubne 2016 roku. Zobaczcie, jakie scenerie stanowią najlepsze tło do pokazania miłości nowożeńców

Na konkurs przysłano prawie 4 tysiące zdjęć z 30 krajów świata. Dzięki temu prace są bardzo różnorodne, ale wszystkie skupiają się na pokazaniu miłości, jaką darzą się młodzi małżonkowie. Fotografowie najbardziej upodobali sobie naturalne plenery i przestrzenie. Chętnie też bawili się perspektywą.

Konkursowe prace oceniało wybitne jury w składzie: Jim Pollard, Komang Diktat i Ekaterina Mukhina. Z nadesłanych propozycji wybrali oni 50 najciekawszych zdjęć, które nie tylko w pełni wyczerpały ideę ślubnych zdjęć, ale też zrobiły to w sposób kreatywny i dający wspaniałe efekty estetyczne.

Te fotografie wręcz przywracają wiarę w miłość i jej magię, choć nie wszystkie wyglądają jak typowo ślubne fotki. Są też doskonałą inspiracją dla wszystkich panien młodych, które marzą o nietuzinkowej sesji ślubnej. Nagrodzone fotografie przedstawiają różne klimaty, więc każdy znajdzie swoją ulubioną, którą będzie chciał odwzorować ze swoją drugą połówką.

1. Autor Shari, Grecja

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : junebugweddings.com, boredpanda.com

Reply