Ten obrażony na swojego właściciela pies rozbawił już prawie 2 miliony internautów. Jego mina rozwali i Ciebie

Zwierzęta, tak jak ludzie, mają swoje humory. Kiedy coś im nie pasuje zwyczajnie obrażają się i unikają kontaktu z właścicielem. Są jednak takie psiaki, które swoje niezadowolenie potrafią manifestować wymownym milczeniem. 

Za co pies może obrazić się na swojego właściciela? Ano za to, że podstępem wywiózł go na wizytę do weterynarza. Szczepienie, a co gorsza inny zabieg, może bardzo popsuć psu humor, co ostatnio zdarzyło się pewnemu bokserowi. Pies postanowił, że nie będzie udawał szczęśliwego, ale pokaże swojemu panu, że cała sytuacja bardzo mu nie leży.


offended-dog-p


Właściciel boksera nagrał pupila, jak ten stoi w jednym z boksów w klinice weterynaryjnej. Nie byłoby w tym nic zabawnego, gdyby nie to, że pies ma iście „sfochowaną” minę. Z pełnym spokoju, ale i grozy pyskiem, stoi niewzruszony przy szybie i tylko wodzi wzrokiem za właścicielem.

Pies raczej się nie cieszy, że właściciel po niego wrócił…

offended-dog-q


Patrząc na tego obrażonego psa, człowiek ma wrażenie jakby czytał w jego myślach, że zemsta będzie słodka. Mamy nadzieję, że czworonogowi przeszła złość na swojego właściciela, a tym czasem zobaczcie, jak wygląda naprawdę obrażony pies.

Mistrz strzelania fochów

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply