Wypijanie dziennie 6 kropli tego olejku pomoże usunąć tłuszcz z brzucha. Nie wierzysz? Wypróbuj go na sobie

Zrzucanie zbędnych kilogramów nigdy nie jest łatwe i zawsze jest kwestią indywidualną. Każdy ma nieco inaczej rozmieszczoną tkankę tłuszczową, więc poszczególne rejony ciała mają odmienną tendencję do spalania tłuszczu, dlatego jednym najpierw chudną nogi, drugim pupa, a trzecim ręce.

Miejsce, na które narzeka większość odchudzających się ludzi to brzuch. Tłuszcz gromadzi się na nim szybko, ale trudno się go stamtąd pozbyć i zazwyczaj chudnie ostatni. Co więc zrobić, aby odchudzając się zniwelować najpierw nadmiar ciałka na brzuchu? Zadbać nie tylko o regularne wykonywanie ćwiczeń dedykowanych tej partii ciała, ale także o dietę oraz naturalne wspomagacze spalania tłuszczu i na przykład pić olejek cynamonowy.


cinnamon-oil


Stosowanie olejów bynajmniej nie jest współczesnym wynalazkiem. Olejki znane są od czasów starożytności i wówczas głównie wykorzystywano je do dbałości o ciało i zdrowie. Niektóre oleje pomagają też pozbyć się tłuszczu nagromadzonego w jamie brzusznej, więc warto je wypróbować. Jednym ze skuteczniejszych olejków jest olej cynamonowy, który ma następujące właściwości:

– wspomaga system odpornościowy,

– naturalnie wspomaga odchudzanie,

– wzmacnia mózg i pamięć,

– jest skutecznym środkiem bakteriobójczym,

– pomaga regulować poziom cukru we krwi.

Laski cynamonu to zwinięta kora drzewa

cinnamon oil 1


Jak czerpać z mocy zawartej w cynamonie? Wystarczy samemu przyrządzić olejek i zacząć go pić. Do jego wykonania będą potrzebne:

– oliwa z oliwek extra virgin,

– cynamon, słoik z pokrywką,

– czysty i szczelnie zamykany.

Najwięcej pozytywnych właściwości ma oczywiście świeży cynamon 

cinnamon oil 2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : familiasalud.com

Reply