Te wyjątkowe cechy charakteru mają tylko osoby urodzone w kwietniu. Sprawdź, czym wyróżniasz się na tle innych!

Planetami opiekuńczymi osób urodzonych w kwietniu są Mars i Wenus. W mitologii greckiej odpowiednikiem Marsa jest Ares — bóg wojny władający ogniem i posiadający nieokiełznaną siłę.

Ta silna planeta daje szereg wyraźnych i mocnych cech m.in. determinację, wolę walki, energię, śmiałość czy pewność siebie. Z kolei Wenus znana w mitologii jako bogini miłości i płodności obdarza urodzonych w kwietniu innymi wyjątkowymi cechami: namiętnością, zamiłowaniem do flirtów, zdolnościami artystycznymi i urokiem osobistym.

Wzajemny wpływ tych dwóch planet determinuje pewne szczególne cechy charakteru, którymi mogą pochwalić się osoby urodzone w kwietniu:

1. Zdolności przywódcze

Umieją zarządzać ludźmi i świetnie sprawdzają się na stanowiskach kierowniczych. Mają głowy pełne pomysłów i nie boją się nowych wyzwań. W sytuacjach kryzysowych mobilizują ludzi do działania i zachowują zimną krew. Determinacja oraz ambicja pozwalają im zajść naprawdę daleko.

Nie są to słowa bez pokrycia. Badania przeprowadzone w Kolumbii Brytyjskiej wykazały, że wśród szefów 500 największych firm, urodzeni w kwietniu stanowią aż 10,76%!

Przejdź na kolejne strony i poznaj inne wyjątkowe cechy! 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply