Ta piękna dziewczyna nie jest top modelką, lecz wykonuje dość męski zawód. Zgadniecie jaki?

Podział na damskie i męskie zawody jest coraz mniej wyraźny. Panie z powodzeniem pracują w służbach mundurowych, pilotują samoloty czy kierują wielkimi budowami, zaś panowie robią karierę jako styliści, położni czy nauczyciele w przedszkolu. 

Jednym z zawodów, w którym wciąż widać przewagę mężczyzn jest praca kierowcy, choć trzeba przyznać, że widok kobiety z kierownicą miejskiego autobusu jest już niczym nadzwyczajnym, ponieważ panie świetnie sprawdzają się w przewożeniu pasażerów, gdyż faktycznie jeżdżą nieco spokojniej. Bardziej dziwi natomiast widok niewiasty za kierownicą potężnej ciężarówki, zwłaszcza jeśli jest tak piękna, jak Angelica Larsson.


angelica-larsson-p


Może trudno w to uwierzyć, ale ta piękna drobna blondynka na co dzień zawodowo jeździ wielotonowymi TIR-ami. Należy do grona nielicznych kobiet w branży, dlatego przyciąga dużą uwagę środowiska. Dodatkowo Angelica nie wstydzi się swojego wysportowanego ciała i chętnie chwali się fotkami w internecie, co oczywiście cieszy innych kierowców i tysiące internautów zachwyconych jej urodą.

Urocza Szwedka swymi umiejętnościami kierowcy nie ustępuje mężczyznom

angelica-larsson-3


Natura urody Angelice nie poskąpiła

Więcej zdjęć panny Larsson na kolejnych stronach. 

angelica-larsson-10

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : top1buzz.com

Reply