Poznajcie historię Rocky’ego, wyjątkowego psa, który przebył tysiące kilometrów, by odnaleźć swojego pana

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka, który zawsze jest wierny swojemu panu i nigdy nie zapomina o łączącej ich więzi. Przykładem wielkiej psiej miłości i tęsknoty jest historia Rocky’ego, psa, który nigdy nie spoczął w poszukiwaniach swojego pana. 

Ibrahim Fwal jest spokojnym 65 letnim człowiekiem, pochodzącym z Syrii, który od wielu lat mieszka we Włoszech, w miejscowości Carrara. Około 3 lat temu postanowił ubarwić swoje toskańskie życie i kupił psa. Zdecydował się na owczarka niemieckiego i jak sam przyznaje, kiedy tylko zobaczył szczeniaka w hodowli, zakochał się w nim od pierwszego wejrzenia. Jak się okazało, miłość była odwzajemniona i zwierze szybko przywiązało się do swojego pana, nie opuszczając go na krok.  Młodemu psu nadano imię Rocky.


Kupno psa to bardzo poważna decyzja.

pies-1


Pewnego razu Ibrahim zabrał swojego psa na plażę. Dzień był piękny i upalny, więc właściciel postanowił wykapać się w morzu, zostawiając psa na ręczniku. Jednak kiedy wrócił po pupilu nie było ani śladu. Ucieczka wydawała się mało prawdopodobna, ponieważ pies niechętnie sam oddalał się od właściciela. Najprawdopodobniej został porwany przez Cyganów, co we Włoszech jest coraz popularniejszym problemem. Ibrahim był załamy i próbował odszukać psa, jednak bez skutku. Ostatecznie po kilku miesiącach pogodził się ze stratą, ale nie chciał już kupować innego czworonoga.

Ładny i rasowy szczeniak pozostawiony bez opieki to gratka dla złodziei.

pies-2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : nolocreo.com

Reply