Pies zatrzymał się obok samochodu, z którego dochodziła głośna muzyka. Chwilę później zrobił coś, co rozśmieszy cię do łez

Psy uwielbiają spędzać czas z właścicielami. Gdy tylko zobaczą opiekunów w drzwiach, od razu przybiegają, merdają ogonem i radośnie ujadają, dając znak wielkiego zadowolenia na widok właścicieli.

Z kotami jest nieco inaczej. W okazywaniu uczuć nie są zbyt wylewne, ale nie oznacza to wcale, że nie kochają swoich panów. Pokazują to po prostu w inny sposób.

1


O ile z psem można bawić się na wiele sposobów, z kotem już niekoniecznie. Aportowanie, tropienie przedmiotów czy gryzienie ulubionej zabawki to tylko niektóre psie rozrywki, które czworonogi mogą wykonywać w nieskończoność. Psiaki doskonale wiedzą, co to dobra zabawa, jednak zwierzak z poniższego nagrania pobił wszystkich przedstawicieli swojego gatunku. Gdy tylko usłyszał skoczną muzykę, zaczął tańczyć w jej rytm. Brzmi to dość nieprawdopodobnie, ale to prawda.

Szczerze mówiąc, nie wiem, jak to możliwe. Nie wiadomo, czy psiak został wytrenowany do nagrania, czy sfilmowano przypadkowego pieska przechodzącego akurat obok. Tak czy inaczej, wideo jest świetne. Zobaczcie sami!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : Cryophobic Jenkins

Reply