Turysta pokazał małpie wskazujący palec. Nie musiał długo czekać na jej odpowiedź!

Małpy to inteligentne zwierzęta i tak samo, jak ludzie miewają humory. Raz są wesołe i zabawne, a raz złośliwe i zdolne do wszystkiego. W tym drugim przypadku lepiej je nie prowokować i powstrzymać się od wykonywania śmiałych gestów.

Nie wiedział o tym pewien zagraniczny turysta, który przechadzał się ulicami indyjskiego miasta Shimla. Na swojej drodze napotkał małpę i z nieznanych powodów, pokazał jej środkowy palec. Nie wiadomo dlaczego tak postąpił, może po prostu nie lubił zwierząt.

1


Mało kulturalny gest wyraźnie się jej nie spodobał i postanowiła utrzeć mu nosa. Skoczyła na chłopaka niczym doświadczony wrestler i powaliła biedaka na ziemię. Wszystko uwieczniły kamery, a filmik stał się hitem w sieci. Nie tylko nauczyła go kultury, ale również przypomniała, że karma zawsze wraca.

2


Turysta nie odniósł żadnych poważnych obrażeń, ale został nieźle upokorzony przez zwierzaka, wobec którego zachował się nieodpowiednio. Przekonał się także na własnej skórze, że zwierząt nie powinno się drażnić, bo mogą stać się niebezpieczne. W przeciwnym razie raczej nie zaatakują… chyba że będą głodne :).

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : KEEp_with

Reply