Pijany ojciec podróżuje z trójką małych dzieci. Gdy zatrzymuje ich policja, dzieje się coś nieoczekiwanego

Policjanci Roger Garcia i Sam Rodriquez z Nowego Meksyku podczas kontroli drogowej zatrzymali pijanego kierowcę. Obok niego siedziały dzieci. Najstarsze miało pięć lat, średnie dwa a najmłodsze zaledwie dwa miesiące. Policjanci byli oburzeni tym, co zobaczyli. Nie dość, że mężczyzna nie był w stanie bezpiecznie prowadzić samochodu, to jeszcze nie zadbał o to, by przewozić pociechy w fotelikach.

Na miejscu szybko zjawili się inni policjanci, którzy zorganizowali posiłek dla dwójki starszych dzieci. Roger i Sam zajęli się natomiast dwumiesięcznym bobasem. Rodriquez zauważył, że w samochodzie znajduje się butelka i mleko w proszku. Wziął je i zaczął przygotowywać maluchowi kolację. Podgrzał wodę za pomocą grzałki i rozpuścił w niej proszek. Następnie nakarmili głodnego niemowlaka i zmienił mu brudną pieluchę.

Choć nie jest jeszcze ojcem, dobrze wiedział jak się zachować. Gdy jego żona zobaczyła to, co zrobił dla całkiem obcego dzieciaka, stwierdziła, że to najlepszy czas na założenie własnej rodziny!

Jeśli spodobała ci się jego postawa, podziel się tym wpisem ze znajomymi na Facebooku!

Bernalillo County Sheriff’s Department

1

Bernalillo County Sheriff’s Department

2

Bernalillo County Sheriff’s Department

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : reshareworthy.com

Reply