Jej synek zasnął, więc zostawiła go na moment w samochodzie i weszła do sklepu. Nie wiedziała, że widzi syna żywego po raz ostatni

Czasem decyzje, które podejmujemy cały czas, mogą w skutkach przynieść całkowitą zmianę życia, można zastanawiać się całe życie, co byłoby gdyby, ale jest już za późno.

Mamy, które zajmują się dziećmi, są praktycznie z nimi związane. Gdzie one tam dziecko. Nikogo nie dziwi mama, która z dzieckiem robi zakupy, chodzi w różne miejsca i załatwia sprawy z maluchem na ręku. Zdarza się, że i w nocy dziecko towarzyszy matce, gdy wracają z jakiejś większej trasy, czy zasiedzą się u znajomych.

 

 

Dlatego też tak wielką tragedią dla matki jest utrata dziecka, które dotąd było centrum jej życia, wszystkim, co ją zajmowało, teraz nie ma nic. Po utracie dziecka pozostaje wielki żal i ból, jak mogło do tego dojść. Czy jeśli to był wypadek, to można było jakoś mu zapobiec. Jednak czasu nie da się cofnąć, nie można też zapobiec każdemu nieszczęściu, chociaż każdy z nas chociaż raz w życiu by chciał mieć taką moc.

 

W miastach grasują złodzieje samochodów. Od zwykłych złodziejaszków, którzy rabują pozostawione rzeczy czy sprzęt z auta po złodziei, którzy nie wahają się ukraść samochodu. Wiele jest przypadków, że ktoś upatruje sobie takie auto i zleca jego kradzież. Czasami po prostu spodoba się złodziejom.

Ofiarą złodziei i morderców padła Ebony Archie, dla której strata auta nic nie znaczy, bo ważniejsze jest, że w nim pozostał jej syn.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mirror.co.uk

Reply