Głupie zabawy tych mężczyzn doprowadziły do zaskakującego rezultatu. Czy reakcja łyżwiarza była uzasadniona?

U niektórych ludzi wyobraźnia nie zawsze idzie w parze ze zdrowym rozsądkiem. W poszukiwaniu rozrywek wymyślają oni dziwne zabawy, które często uprzykrzają życie najbliższemu otoczeniu.   

Niestety osoby takie rzadko myślą o konsekwencjach swoich działań. Zaczynają je dostrzegać dopiero w chwili, gdy konsekwencje wracają, by uderzyć ich prosto w twarz.

1Ta grupa mężczyzn wymyśliła sobie dość nietypową rozrywkę. Zaczęli od odpalania rac w bezpośrednim sąsiedztwie lodowiska. Wywołana tym podnieta nie starczyła jednak na długo. Dlatego też mężczyźni postanowili wrzucić jeszcze płonącą racę na lodową taflę, znacznie utrudniając życie jej użytkownikom.

Zachowanie takie nie spodobało się pewnemu ojcu, który na lodowisku spędzał wieczór z córką. Mężczyzna postanowił dać wyraz swojemu niezadowoleniu w dość bezpośredni sposób – za pomocą pięści. Pojedynczy cios nie wystarczył jednak, by nabić żartownisiom trochę zdrowego rozsądku. Postanowili dorwać mężczyznę i odwdzięczyć mu się tym samym. Zapomnieli jednak o pewnych ważnym fakcie – lodzie pod swoimi stopami. Dzięki temu doczekaliśmy się pościgu, którego nie powstydziłyby się najlepsze produkcje Monthy Pytona.

Chcesz zobaczyć, jak wyglądało to nietypowe zdarzenie? Wystarczy zerknąć na filmik poniżej.

 

Jeśli spodobał Ci się ten film koniecznie pokaż go swoim znajomym na Facebooku.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube

Reply