Ojciec i syn tną ogon grzechotnika, by dowiedzieć się, co znajduje się w środku. Co znaleźli? Niewiarygodne!

Daniel i jego syn Lincoln od 2014 roku wrzucają na YouTube interesujące filmy, pokazujące co znajduje się wewnątrz różnych przedmiotów. Co jakiś czas zaskakują internautów nowymi doświadczeniami. Najczęściej rozcinają rzeczy na pół i odsłaniają ich niezwykłe wnętrze. Na swoim koncie mają m.in. przecięcie gaśnicy, kuli do kręgli czy piłeczki tenisowej.

Ostatnio postanowili przeprowadzić nieco inny eksperyment. Kupili na eBayu ogon grzechotnika i sprawdzili, co znajduje się środku. Ogon u tego węża pełni funkcje narządu ostrzegawczego i podobno słychać go z odległości kilkudziesięciu metrów. Zwierzę daje w ten sposób sygnał, żeby lepiej się do niego nie zbliżać.

2


Gdyby zadać przypadkowym osobom pytanie: co jest wewnątrz grzechotki, jak myślicie, co by odpowiedzieli? Pewnie spora część sądziłaby, że za wydawanie dźwięków odpowiadają małe kuleczki, jednak nic podobnego. U dorosłych osobników w ogonie znaleźć można ok. 10 pustych komór, które trą o siebie i wydają charakterystyczny szelest. Spodziewaliście się tego?

Zainteresowało cię? Podziel się na Facebooku! 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : What's Inside?

Reply