Powiedzenie „jak pies z kotem” w przypadku tej dwójki kompletnie traci swój sens. Zobaczcie, jak golden retriever pokochał rudego kociaka

Psy i koty to naturalni wrogowie, lecz pomimo tego można spotkać takie mieszane pary przyjaciół, kiedy zwierzaki wychowują się razem od szczeniaka i kocięcia. Ale czy dorosły pies zaakceptuje nowego domownika pod postacią miauczącego futrzaka?

Kiedy ludzie marzą o jednoczesnym posiadaniu psa i kota, to w tym samym czasie kupują oba zwierzaki, by razem wychowywały się od małego. Zwiększa to szanse na to, że zwierzęta zaakceptują się, pomimo różnicy gatunkowej. Zupełnie na opak zrobił to właściciel Keelo, psa rasy golden retriver i sprowadził do domu małego kota, gdy jego czworonożny pupil był już dorosły. O dziwo eksperyment ten zakończył się sukcesem.


cat-and-dog-p


Kotek o rudym futerku został nazwany Koda i od razu przypadł do gustu Keelo. Pies pozwalał maluchowi chodzić po sobie, ciągnąc go za ucho czy wyczyniać inne psoty. Cierpliwość psa zaskoczyła wszystkich, ale też ucieszyła. Właściciel zwierzaków odetchnął z ulgą, że będzie miał pod swoim dachem futrzaną parę przyjaciół.

Czyż nie są razem słodcy?

cat-and-dog-1


Więź, która wytworzyła się miedzy Keelo i Koda jest niesamowita i zdarza się niezwykle rzadko miedzy dorosłym psem, a kocięciem. Ich właściciel chciał mieć pamiątkę ich rodzącej się przyjaźni, dlatego często nagrywał ich harce, a zgromadzone materiały zmontował w uroczy filmik.

Po 8 miesiącach Koda urósł, ale pies nadal pozwala kotu na dużo i chętnie razem bawią się i leniuchują

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply