Masz kompleksy, że nie wyglądasz jak modelka? Po tym nagraniu pozbędziesz się ich raz na zawsze!

Chociaż gwiazdy zarzekają się, że ich sesje są naturalne i nieretuszowane, wystarczy spojrzeć na zdjęcie, kiedy fotograf przyłapie je bez makijażu. Nie chodzi tutaj o to, by każda kobieta chodziła na co dzień perfekcyjnie pomalowana, ale o to, by nie wmawiano nam, że celebrytki wyglądają perfekcyjnie w każdej sytuacji.

Niestety, rzeczywistość jest taka, że główną pracę po sesji zdjęciowej załatwia grafik. Dzięki coraz lepiej rozbudowanym programom graficznym można zrobić nawet z niezbyt udanym zdjęciem właściwie wszystko.

glownePraca przy edycji zdjęć nie trwa 90 sekund, ale znacznie dłużej, często kilka, a nawet kilkanaście godzin. Efekty pracy grafika są zdumiewające. Trzeba pamiętać, że to wszystko jest sztuczne i nie ma się co przejmować i zadręczać, widząc idealną cerę modelki. Warto mieć dystans i nie wierzyć wszystkiemu, co pokazują kolorowe czasopisma. Każda kobieta jest piękna, jeśli w to wierzy. Z jednej strony widać, że grafik jest specjalistą w swojej dziedzinie i potrafi zaczarować zdjęcie, jednak czy o to chodzi, by promować sztuczność i plastikowy ideał?

modelka


modelka 2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply