Tajemnica ryby z obrączką na ogonie wreszcie rozwiązana! Jej posiadacze mogą mieć powody do zmartwień

Być może jest ziarno prawdy w opowieściach kapitana, bo gdy tylko pierścionek dostał się na Szarego Lwa, ze statkiem zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Z dnia na dzień pojawiło się mnóstwo usterek. Kapitan miał problem ze sterowaniem silnikiem, a gdy chciał sprawdzić, co się dzieje, nie mógł dostać się do jednostek napędowych.

Pierwszy właściciel pechowej biżuterii przytwierdził obrączkę do ryby 4 maja w pobliżu portu w Whitehall w stanie Michigan. Pstrąg został schwytany zaledwie kilka tygodni później o okolicach Chicago w Illinois.

Nie wiadomo co zdarzyło się z przeklętym pierścionkiem. Rybacy nie poinformowali czy pozbyli się go w podobny sposób jak Jason Rose.

Różne serwisy wielokrotnie rozpisywały się o pechowych, przeklętych przedmiotach przynoszących nieszczęścia. Należą do nich waza Basano, samochód „Little Bastard”, obraz „The Hands Resist Him” oraz „The Crying Boy”, diament Hope czy skrzynka Dybbuk. Możliwe, że do tego zacnego grona niedługo dołączy srebrna obrączka przynosząca pecha.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply