Nikt nie zna jego przeszłości i nie wie, kim jest. Czołga się po ziemi pokryty sadzą, ale nie to jest najgorsze… Kamera zarejestrowała coś jeszcze!

Niektóre miasta i regiony mają lokalne legendy, które przekazuje się z pokolenia na pokolenia. Opowiadają o tajemniczych ludziach, stworzeniach i niewytłumaczalnych zjawiskach.

Nieraz rodzice straszą nimi niesforne dzieci, licząc, że gdy usłyszą mrożące krew w żyłach historie o potworach czy duchach przestaną sprawiać problemy. Część z nich to tylko zwyczajne wymysły i plotki nie mające żadnego potwierdzenia, ale w niektórych opowiastkach jest ziarenko prawdy.

Malownicza miejscowość rybacka Greenock leży zaledwie 40 kilometrów od szkockiego Glasgow. Szczyci się bogatą historią i 50 fantastycznymi szlakami turystycznymi pośród pięknie odrestaurowanych wiktoriańskich budynków. Bez wątpienia jest jednym z najbardziej urokliwych miasteczek w kraju, lecz gdy zapadnie zmrok, jego mieszkańcy są przerażeni, bowiem w ciemnościach można dostrzec bardzo dziwną postać. Pierwsze doniesienia o niej pojawiły się w 1970 roku, jednak w ostatnich 20 latach liczba świadków, którzy ją widzieli znacząco wzrosła.

Kim lub czym może być? O tym na następnych stronach!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : weekinweird.com, facebook.com

Reply