Nikt nie zna jego przeszłości i nie wie, kim jest. Czołga się po ziemi pokryty sadzą, ale nie to jest najgorsze… Kamera zarejestrowała coś jeszcze!

Niektóre miasta i regiony mają lokalne legendy, które przekazuje się z pokolenia na pokolenia. Opowiadają o tajemniczych ludziach, stworzeniach i niewytłumaczalnych zjawiskach.

Nieraz rodzice straszą nimi niesforne dzieci, licząc, że gdy usłyszą mrożące krew w żyłach historie o potworach czy duchach przestaną sprawiać problemy. Część z nich to tylko zwyczajne wymysły i plotki nie mające żadnego potwierdzenia, ale w niektórych opowiastkach jest ziarenko prawdy.

Nikt nie zna jego przeszłości i nie wie, kim jest. Czołga się po ziemi pokryty sadzą, ale nie to jest najgorsze... Kamera zarejestrowała coś jeszcze!

Malownicza miejscowość rybacka Greenock leży zaledwie 40 kilometrów od szkockiego Glasgow. Szczyci się bogatą historią i 50 fantastycznymi szlakami turystycznymi pośród pięknie odrestaurowanych wiktoriańskich budynków. Bez wątpienia jest jednym z najbardziej urokliwych miasteczek w kraju, lecz gdy zapadnie zmrok, jego mieszkańcy są przerażeni, bowiem w ciemnościach można dostrzec bardzo dziwną postać. Pierwsze doniesienia o niej pojawiły się w 1970 roku, jednak w ostatnich 20 latach liczba świadków, którzy ją widzieli znacząco wzrosła.

Kim lub czym może być? O tym na następnych stronach!

Nikt nie zna jego przeszłości i nie wie, kim jest. Czołga się po ziemi pokryty sadzą, ale nie to jest najgorsze... Kamera zarejestrowała coś jeszcze!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : weekinweird.com, facebook.com

Reply