Fryzjer zamiast na włosy swojej klientki nałożyć farbę, wysmarował je Nutellą! Efekt jaki osiągnął jest piorunujący

Włosy to naturalna ozdoba każdej kobiety.

Większość pań przywiązuje bardzo dużą uwagę do wyglądu swoich włosów, a idealna fryzura oznacza dla nich perfekcyjnie cięcie i doskonale dobrany kolor, podkreślający urodę. Niestety osiągniecie pożądanych efektów bywa nie łatwe, bo nie każdy fryzjer potrafi sprostać oczekiwaniom najbardziej wybrednych elegantek.

Najwięcej problemów zazwyczaj nastręcza farbowanie, ponieważ nigdy nie wiadomo, jaki dokładnie kolor wyjdzie po zmyciu farby. Końcowy efekt koloryzacji zależy o struktury włosa i jego wcześniejszego odcienia, a także od tego, czym i kiedy był ostatnio farbowany.

Problemem nie jest przefarbowanie blondynki na szatynkę, ale odwrotnie. Ogólnie koloryzacja w odcieniach blondu jest ryzykowana, poniewaz łatwo popełnić błąd, w wyniku którego na włosach pojawi się zielonkawy odcień bądź żółciutkie sianko.

Sposób koloryzacji włosów bardzo zmienił się przez ostatnią dekadę. Do lamusa odeszły mocne farby z amoniakiem, które zastąpiono lekkimi kremami koloryzującymi, nie niszczącymi włosów. Choć dzisiejsze farby są o wiele delikatnieje dla włosów niż kilka lat temu, to wciąż są to chemiczne preparaty, często negatywnie wpływające na kondycję włosów.

Wraz z ogólną modą na bycie eko, również we fryzjerstwie zaczęto szukać naturalnych metod farbowania włosów. Na bardzo ciekawy pomysł koloryzacji wpadł fryzjer z Emiratów Arabskich. Gdy zobaczycie efekt jaki osiągnął swoim niecodziennym zabiegiem, będziecie w szoku.

Koniecznie odwiedźcie kolejne strony i zobaczcie, jakie cuda może zdziałać Nutella na włosach.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : marieclaire.com, thoughtcatalog.com

Reply