Sposób, w jaki siedzisz, zdradza twój charakter i poczucie pewności siebie. Usiądź, a powiem ci, kim jesteś!

Człowiek gestami, mimiką i zachowaniem zdradza o wiele więcej niż tym, co mówi, dlatego warto wiedzieć, co innym zdradza twoja postawa.

To, w jaki sposób ustawiasz się w stosunku do innych osób, jaką postawę przyjmujesz, wiele mówi o tobie. Pokazuje twoją pewność siebie, zdradza czy jesteś otwartą osobą, czy raczej niechętnie poznajesz nowe osoby. Samoświadomość w tej kwestii może być bardzo pomocna w różnych sytuacjach. Jak się okazuje, na rozmowach kwalifikacyjnych nie tylko słuchają, co masz do powiedzenia, ale też patrzą, jak siadasz.

 

Każdy z nas ma ulubioną pozycję siedzenie, którą przyjmuje najczęściej w sytuacji bezstresowej rozmowy. Wtedy czujemy się nieskrępowani i wyluzowani, a to wiele mówi o człowieku. Zobacz 10 pozycji, które przyjmują ludzie podczas siedzenia i to, co specjaliści potrafią na podstawie tego powiedzieć.

 

Pozycja wyprostowana

Masz silną osobowość i jesteś pewną siebie osobą. Kiedy podejmujesz decyzje, rzadko się wahasz. Lubisz kontrolować i być dobrze poinformowaną o wszystkim, co się wokoło ciebie dzieje. Jednocześnie masz bardzo dobry kontakt z rodziną i znajomymi, zawsze starasz się im pomóc i znaleźć czas na spotkanie. Ludzie lubią słuchać twoich rad, bo zawsze najpierw pomyślisz, a potem ich udzielasz.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply