Młodsza siostra przez całe życie dokuczała starszej. Gdy zobaczysz, co zrobiła kilkanaście lat później, popłaczesz się jak bóbr!

Dwie siostry od dziecka się nie cierpiały. Młodsza miała władczy charakter i ciągle dokuczała starszej. Gdy ich rodzice umarli zostały skazane same na siebie. Ich relacje nadal były fatalne. Starsza była spokojna i ułożona zaś młodsza szalona i niezdyscyplinowana. Któregoś dnia miarka się przebrała. Dziewczyna zabrała pieniądze z portfela starszej siostry i poszła na imprezę. W klubie doszło do konfrontacji. Oszukana dziewczyna wyznała, że szczerze jej nienawidzi i chce, aby zniknęła z jej życia. Przyznała, że chciała, aby umarła.

Młodsza siostra przez całe życie dokuczała starszej. Gdy zobaczysz, co zrobiła kilkanaście lat później, popłaczesz się jak bóbr!

Jakiś czas później to ją zaczęła doganiać śmierć. Lekarz oznajmił, że ma złośliwego raka z przerzutami. Dziewczyna poddała się chemioterapii i kilka tygodni później siostra zauważyła, że wypadają jej włosy. Zdała sobie sprawę, że może niedługo umrzeć. Miała do niej żal, że tak długo ukrywała chorobę:

Dlaczego mi nie powiedziałaś? Przecież mam tylko ciebie — zapytała wzruszona.

To, co dzieje się później wręcz ściska za serce. Starsza siostra nigdy nie sądziła, że osoba, której przez całe życie chciała się pozbyć, przywróci jej chęć do życia.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : VELVET

Reply