Clarie to urocza trzylatka, która oprócz talentu posiada też wyjątkowego tatę. Zobaczcie, jak ojciec spełnia marzenia ukochanej córeczki

Więź między ojcem a córką jest wyjątkowa, ponieważ tata jest pierwszym wzorem mężczyzny. Mała Clarie ma ogromne szczęście, ponieważ jest oczkiem w głowie swojego taty, który stara się zrobić wszystko, by dziewczynka miała udane dzieciństwo. Ostatnio spełnił największe marzenie swojej córeczki: nagrał jej śpiew oraz stworzył to tego film-teledysk. 

Wiele dziewczynek marzy o byciu piosenkarką, ale nie wszystkie dzieci mają ojców, którzy są zawodowymi muzykami.  Szczęście posiadania takiego taty ma Clarie, która jest śliczną i zdolną trzylatką. Ojcu trudno oprzeć się urokowi słodkiej córeczki, więc ochoczo spełnia jej życzenia, pokazując świat i rozwijając w niej pasje. Ostatnio dziewczynka zechciała nagrać swoją ulubioną piosnkę z bajki o Małej Syrence, pt. “Part Of Your World”. Oczywiście zakochany tatuś zorganizował nie tylko nagranie, ale również zadbał o teledysk.


Clarie może liczyć na wsparcie taty przy realizacji każdego marzenia.

clarie-1


Dziewczyna jest jeszcze dość mała, ale już przejawia talent muzyczny. Śpiewa bardzo ładnie, czysto i subtelnie. Widać, że czuje muzykę i zapewne ma to po ojcu. Do nagranej piosenki powstał też teledysk. Nagranie ukazuje niezwykłą wieź łączącą dziecko i rodzica.

Talent muzyczny na zawsze połączył ojca i córkę.

Bez-nazwy-1


Niewątpliwe ojciec Clarie, staje na wysokości zadania i doskonale spełnia swoje ojcowskie obowiązki. Widać, że dziewczynka jest bardzo z nim związana oraz ma w nim wsparcie, co jest bardzo ważne dla dzieci, które szybko odnoszą sukces, a Clarie niewątpliwie czeka wielka kariera. Miejmy więc nadzieję, że ojciec jak najdłużej uchroni córeczkę przed ciemną stroną show biznesu.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply