Chłopiec przebrał się za superbohatera, nikt nie mógł zgadnąć jakiego, a kiedy to wytłumaczył wszyscy byli pod wrażeniem

Super bohaterzy są wśród nas, trzeba tylko się rozglądnąć, by to dostrzec.

Dzieci kochają się przebierać, stroją się w ciuchy rodziców, a dziewczynki pożyczają od mamy korale, kosmetyki i chcą być już dorosłe. Dzieci kochają także postaci z bajek i komiksów. Chłopcy przebierają się za Spidermanów, Hulków czy Batmanów. Dziewczynki wkładają kreacje dla księżniczek. Czy to z okazji balów przebierańców, czy jak to jest praktykowane w wielu krajach Halloween.

Dorośli też chętnie się przebierają i urządzają imprezy tematyczne, zawsze to jakaś zabawa. Jednak nie każde dziecko widzi superbohaterów w telewizyjnym ekranie. Wszystkich zaskoczył mały chłopiec, którego historię opisał użytkownik Imgura BScribbs, rodzic chłopca. Maluch przebrał się tak, że nikt nie miał pojęcia, kim jest. Jednak on się tym nie przejmował, bo przebrał się za swojego ulubionego bohatera.

Każdy dziwił się, co to za bohater, bo nikt go nie kojarzył z wyglądu. Okazało się, że jest to jego tata! Mama pozwoliła mu wybrać, jakiego chce bohatera, a on wybrał ojca. Jak powiedziała mama chłopca:

Nie jest lekarzem albo prawnikiem. Codziennie biegnie do pracy w restauracji i wraca do domu śmierdzący, tłusty i zmęczony każdej nocy. Pracuje bardzo ciężko, bo troszczy się o rodzinę. Jest bardzo dumny ze syna, nie tylko, kiedy szedł i dzwonił do drzwi mówiąc: „Cukierek albo psikus – jestem moim tatą!”

Jak widać, nie każdy super bohater musi nosić pelerynę i ratować świat. Są bohaterowie, którzy każdego dnia dają ze siebie wszystko, by ich dzieci miały lepszy start, więcej możliwości niż oni sami. A potrafią także nauczyć dziecko szacunku do pracy i umiejętności docenienia czyjegoś poświecenia. Z pewnością dzięki takim ludziom świat jest lepszy.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : boredpanda.com

Reply