9 dziwnych produktów, na które kobiety chętnie wydają pieniądze! Po co im to potrzebne?

Oszacowano, że w ciągu całego życia przeciętna kobieta wydaje 15 tysięcy dolarów na same kosmetyki do makijażu, ale przecież to nie wszystko, na co panie tracą pieniądze.

Równie chętnie kupują ubrania, galanterię, obuwie, perfumy czy przeróżne gadżety, które nie zawsze są im potrzebne. Dochodzą jeszcze wydatki na fryzjera, kosmetyczkę, wizyty w spa itd. Sporo pieniędzy mogłyby zaoszczędzić, gdyby wydawały je nieco rozsądniej. Dziś przedstawiamy pewne wynalazki, które są chętnie kupowane przez kobiety, choć przeważnie są im niepotrzebne.

1. Poduszka do ćwiczenia całowania

Popularność tych niewielkich poduszek jest zdumiewająca. Pełnią zasadniczo dwie funkcje. Służą do treningu całowania, a dla bardzo samotnych kobiet są partnerem, do którego można się przytulić i go pocałować.

2. Biustonosz ratujący życie

Wymyśliła go dr Elena Bodnar, która w tym czasie była założycielką i przewodniczącą Instytutu Badań nad Ryzykiem Traumy w Chicago. Ten stylowy biustonosz zmienia się w dwie maski gazowe z niezależnymi systemami pasków. W razie niebezpieczeństwa może uratować życie dwóm osobom. 

3. Cuchini

Ta dyskretna wkładka uniemożliwi pokazanie „wielbłądziego kopyta” w stroju kąpielowym czy obcisłych spodniach. Wystarczy wybrać odpowiedni rozmiar, włożyć wkładkę do majtek i po problemie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply