Opublikowano kolejne materiały z dnia ślubu Elvisa Presleya. Zobaczcie, jak kochał król Rock and Rolla!

Elvis Presley to wokalista znany na całym świecie, ikona i legenda muzyki rozrywkowej. Zawarcie przez niego związku małżeńskiego było prawdziwą tragedią dla tysięcy zakochanych w nim fanek. On jednak w dniu ślubu nie widział nic i nikogo innego, poza swoją piękną, świeżo poślubioną małżonką. 

Kariera Elvisa Presleya rozpoczęła się latach pięćdziesiątych i ostatecznie przyniosła mu wielką sławę i pieniądze. Muzyk zdawał się przerastać swoje czasy: jego śpiew i ruchy sceniczne były tak odmienne od tego, co do tej pory oferowali artyści muzyki rozrywkowej, że uważano go za kontrowersyjną postać. Elvis jednak nie zrezygnował ze swojego charakterystycznego stylu, który rozkochał w nim pól Ameryki. O jego sukcesie zadecydował nie tylko talent, ale i uroda, która sprawiała, że tłumy pań mdlały na jego widok.


Choć Elvis Presley zmarł, jego legenda wciąż żyje

elvis-937614_960_720


Szczęście usidlenia przystojnego piosenkarza miała Priscilla Ann Beaulieu, którą poznał podczas służby wojskowej w Niemczech. Elvis był w swej wybrance szaleńczo zakochany, a ich relacja trwała 8 lat i zakończyła się ślubem. Uroczystość odbyła się w 1 maja 1967 roku w Aladdin Hotel w Las Vegas i była wyjątkowa. Pan młody, choć słynął z ekstrawaganckich strojów, na ślub włożył klasyczny czarny smoking, w którym wyglądał zabójczo. Priscilla w sukni i welonie idealnie pasowała do roli królowej, stojącej przy boku króla Rock and Rolla.

Bycie żoną najbardziej pożądanego piosenkarza Ameryki to nie lada wyzwanie

slub-1


Ceremonia była krótka, a obiad weselny bardzo wystawny. Państwo młodzi zatańczyli pierwszy taniec do wielkiego przeboju piosenkarza „Love Me Tender”. Owocem ich nocy poślubnej była śliczna córeczka Lisa Marie, która przyszła na świat równo 9 miesięcy później, 1  lutego 1968 roku. Niestety małżeństwo nie przetrwało i w 1973 roku doszło do rozwodu. Piosenkarz winę za rozpad rodziny wziął na siebie, ponieważ miał świadomość, że tryb życia jaki prowadził, znacznie przyczynił się do wygaśnięcia życia małżeńskiego.

Niestety Elvisowi na co dzień brakło czasu, by dbać o rodzinne szczęście

slub-3

Choć media bardzo interesowały się życiem prywatnym Elvisa, to materiałów z dnia ślubu nie jest tak dużo, jak mogłoby się wydawać. Od czasu do czasu są odnajdywane i publikowane nowe filmy lub zdjęcia z tej niepowtarzalnej ceremonii.

Elvis i Priscilla tworzyli piękna parę

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply