Atrakcyjna dziewczyna szukała bogatego męża. Odpowiedź, jaką dostała od jednego bankiera, po prostu zwala z nóg!

Jak w dzisiejszych czasach szybko się wzbogacić?

Zapewne sporo osób odpowie, że wygrywając na loterii bądź rabując bank. Można i tak, ale są na to jeszcze inne sposoby, np. można korzystnie wyjść za mąż. Atrakcyjne i zgrabne dziewczyny raczej nie oglądają się za studentami bez pieniędzy tylko za majętnymi mężczyznami, którzy będą spełniać ich zachcianki. Wiek i uroda kandydatów raczej nie odgrywają tu większej roli. Ważne, aby wybranek był przy kasie i nie skąpił grosza na nowe ubrania, biżuterię czy zagraniczne wycieczki.

Taką skarbonkę dobrze na dłużej zatrzymać przy sobie. Konkurencja nie śpi i istnieje ryzyko, że za jakiś czas inna piękność sprzątnie bogatego pana sprzed nosa. Lepiej do takich sytuacji nie dopuszczać i najlepiej szybko stanąć na ślubnym kobiercu bądź „przypadkowo” zajść w ciążę. Wtedy teoretycznie sponsor jest usidlony na lata i można bez obaw ciężyć się z jego pieniędzy. Ale gdzie właściwie znaleźć bogatego męża? Przecież nie stoi tuż za rogiem.

Między innymi na to pytanie chciała znać odpowiedź pewna piękna i bezczelna młoda kobieta, której imienia niestety nie znamy. Zamieściła na forum następujący post:

Chcę być z wami szczera. W tym roku skończę 25 lat. Jestem piękną i stylową kobietą z bardzo dobrym gustem. Moim celem jest poślubienie mężczyzny, którego roczne zarobki wynoszą powyżej 500 000 dolarów. Pewnie powiecie, że jestem zachłanna, ale w Nowym Jorku osoby zarabiające rocznie milion dolarów są uważane za klasę średnią. Moje oczekiwania nie są zatem zbyt wysokie.

Przejdź na kolejną stronę, by czytać dalej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : vmirechudes.com

Reply