Wybrali się na zwykłe ćwiczenia i odkryli 2 wraki samochodów, gdy je wyciągnęli nie wiedzieli, że skrywają tajemnicę sprzed 40 lat!

Kiedy policjanci w Oklahomie otrzymali nowy sprzęt, postanowili poćwiczyć jego obsługę i wybrali się na pobliską autostradę. Sprzęt przeznaczony był do poszukiwań, a policjanci nie spodziewali się, że dokonają takiego odkrycia! Niedaleko autostrady odkryli zanurzone w wodzie 2 wraki samochodów. Zakładali, że zostały ukradzione, a potem zatopione, ale prawda okazała się znacznie gorsza.

Małe miasteczko Sayre liczy mniej niż 3 000 osób, dlatego pamięć o wszystkich niezwykłych przypadkach w miejscowości żyje wiele lat. Gdy policja wyciągnęła samochody nie wiedziała, że będą one przełomami w dwóch śledztwach prowadzonych prawie 40 lat temu!


1


Znaleziony w wodzie Chevrolet Camaro z 1969 roku okazał się zaginionym przed laty samochodem nastolatka. 16 listopada 1970 r., 16-letni Jimmy Allen kupił świetnego Chevroleta, pękał z dumy, że ma taki wóz.  6 dni później nastolatek wraz z dwójką przyjaciół zniknął.

3


Policja nie miała żadnych wskazówek, gdzie ich szukać i co mogło się stać. 16-letni Jimmy Allen, 18-letnia Leah Gail Jonson oraz 18-letni Thomas Michael Rios wybrali się na mecz piłki nożnej w Elk City. Tej nocy zniknęli bez śladu. Sprawa została rozwiązana dopiero 40 lat później, po odnalezieniu wraku.

co krtył drugi wrak, dowiesz się na kolejnych stronach!

2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : lifebuzz.com

Reply