9 historii z życia najsłynniejszych kobiet pokazuje, że każda kobieta ma swoje tajemnice i pozostaje dla wielu zagadką

Kobiety mają swoje sekrety, o których nie wiedzą nawet ich przyjaciółki, i swoje sposoby, by nikt się o nich przez lata nie dowiedział.

Przez wieki kobiety musiały żyć w cieniu mężczyzn, zwłaszcza tych ze świecznika. To oni zajmowali się wielką polityką, rządzeniem światem i ustalaniem porządków. A one? One miały ładnie wyglądać, wspierać męża i cichutko żyć u jego boku. Nieskazitelnie się prowadząc i nie zwracając na siebie większej uwagi miały trwać przy mężach. To było ich główne zadanie.

 

Jednak kobiety od zawsze miały też swoje sposoby, by przy tym wszystkim nie zwariować, by mieć swoje życie. Każda kobieta ma takie słabości czy potknięcia, o których nie wie nikt. Nawet pierwsze damy i kobiety ze świecznika, o których ludzie sądzili, że wiedzą wszystko. Czy na pewno?

 

Jacqueline Kennedy, USA

W czasach kiedy żyła pierwsza dama palenie wśród kobiet było bardzo popularne. Jednak uważano, że palenie to zachowanie kobiet z nizin społecznych i nie wypada tego czynić damą. Jacqueline była uzależniona od papierosów i paliła jak smok. Było to starannie ukrywane, pierwsza dama wiedziała, że musi się doskonale kryć i nie dać się przyłapań na żadnej fotografii z papierosem. Wszystkie oficjalne zdjęcia były dokładnie sprawdzane pod tym względem.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply