Jak sprawdzić żywotność baterii alkalicznej? Istnieje na to bardzo prosty sposób!

Jaka jest największa przykrość, która może nas spotkać w domu? Wyczerpana bateria w pilocie telewizyjnym znajduje się zapewne dość wysoko na tej liście. 

„Tragedia” ta uderza najczęściej z zaskoczenia i zaskakuje nas w najmniej odpowiednim momencie. Istnieje jednak sposób, dzięki któremu łatwo możemy jej uniknąć.

1Sprawdzanie żywotności baterii alkalicznej nie jest łatwym zadaniem. Wymagane są do tego specjalistyczne czujniki, które nie każdy ma w domu. Tak przynajmniej sądzi większość ludzi. Okazuje się jednak, że rzeczywistość jest dużo prostsza. Istnieje ciekawy sposób, dzięki któremu możemy łatwo sprawdzić, czy nasze baterie nadają się jeszcze do użytku.

Metoda ta jest bardzo prosta i nie wymaga żadnego specjalistycznego sprzętu. Wszystko załatwia za nas siła grawitacji. Podobno sprawdza się ona przy każdym typie baterii w 100% przypadków. Jeśli chcecie ją poznać, wystarczy obejrzeć filmik poniżej.

 

Czy sprawdziłeś już skuteczność tej metody? Jeśli okazała się ona zadowalająca – pokaż ten film swoim znajomym na Facebooku. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply