Co widzisz na tym rysunku? Twarz, konie, a może coś jeszcze innego? Zinterpretuj  obrazek i sprawdź, co mówi o Tobie twoja podświadomość

Sposób patrzenia na świat więcej mówi o człowieku, niż sam by tego chciał.

Niektórzy ludzie są bardziej spostrzegawczy niż inni. Wynika to naturalnych zdolności i predyspozycji, jakie nosi każdy człowiek. Jedni mają dar przestrzennego czy szerokiego patrzenia, zaś inni widzą tylko rzeczy najbardziej oczywiste, a ich mózg nie jest zbyt kreatywny podczas interpretowania świata i doświadczanych obrazów.

Choć do patrzenia służy oko, to tak naprawdę obrazy widzi mózg, który dekoduje to, co zostało mu dostarczone z narządu zmysłu. Dzięki temu osoby patrzące na te same rysunki, widzą zupełnie inne rzeczy, bo ich mózgi mają swoje indywidualne skojarzenia, powstałe na postawie niepowtarzalnych doświadczeń.

To jak widzimy skomplikowane obiekty, wiele mówi o naszej osobowości i podświadomości. Aby się przekonać, co nam w duszy gra, można wykonać jeden z testów polegających na szybkiej interpretacji obrazu.

Spójrzcie na rysunek poniżej, powiedzcie co widzicie i sprawdźcie na następnych stronach, co wasza interpretacja mówi o waszych charakterze. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : holahola.cc, ideasconmuchoestilo.com

Reply