W szkole śmiali się z niej i szydzili, nazywając żyrafą. Gdy ujrzeli ją lata później, zaniemówili z wrażenia…

W szkole średniej Holly Burt górowała nad swoimi kolegami z klasy. Z tego powodu dzieci szydziły z niej i wyśmiewały, nazywając żyrafą lub drzewem. Wszystko zmieniło się, gdy z dziewczynki wyrosła piękna kobieta.

Holly Burt jest posiadaczką najdłuższych nóg w Stanach Zjednoczonych. Szczupłe nogi dziewczyny mierzą ponad 125 cm i są jej największą dumą. Choć dzisiaj Holly może cieszyć się ogromną popularnością, a dowody sympatii dostaje niemal na każdym kroku, jej życie nie zawsze było tak różowe.

8 lat temu jej życie przypominało koszmar. Rówieśnicy nie akceptowali dziewczynki, która od małego się wyróżniała. Naśmiewali się z niej i przezywali.

Co mają do powiedzenia, teraz gdy widzą, że brzydkie kaczątko dzięki największej „wadzie osiągnęło popularność? Czytaj na następnej stronie.

tnia Holly Burt z Florydy od zawsze była wysoka. W jej rodzinie właściwie nie było niskich osób. Na wysoki wzrost była więc skazana. Kiedy jednak, będąc w drugiej klasie przerosła swoich bliskich, a na lekcjach zaczęła górować nad nauczycielem, stało się jasne, że jej ciało będzie wyjątkowe. Jej sylwetka nie była jednak zbyt proporcjonalna. W oczy rzucały się zwłaszcza nogi, dzięki którym do dziewczynki przywarła ksywka żyrafa. Szyderstwo ze strony rówieśników nastolatce towarzyszyło właściwie na każdym kroku.

Szkoła średnia była również koszmarem: –  Żaden chłopak nie chciał chodzić z dziewczyną ze szczudłami zamiast nóg – wyznaje Holly.

Jej życie na lepsze zmieniło się dopiero, gdy opuściła rodzinne strony i wyjechała do Nowego Jorku. Większe miasto otworzyło przed nią drzwi, o istnieniu których nie miała pojęcia.

 

ście złapała drugi oddech, odpoczywając w końcu od kpin i szyderstw. Postanowiła też zakpić z prześladowców ze szkolnej ławy i swoją największą wadę zmienić w zaletę. Szybko okazało się, że nienaturalnie długie nogi dziewczyny mogą być jej przepustką do wielkiego świata. Dzięki nim stała się popularna, okrzyknięta posiadaczką najdłuższych nóg w USA, zyskała fanów na całym świecie. Wystąpiła w licznych sesjach zdjęciowych. Zaczęto zapraszać ją na największe, najdroższe imprezy śmietanki towarzyskiej.

Wokół niej zaczął się zaś kręcić wianuszek adoratorów. Co na to jej prześladowcy? Można się tylko domyślać, jaki teraz jest im wstyd, gdy widzą jaką sławę zyskał obiekt ich drwin dzięki nogom, z których kpili najczęściej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : littlethings.com, dailymail.co.uk, thenewsteller.com

Reply