Tak się trzeba bawić na wakacjach!

Wakacje to czas, kiedy pozwalamy sobie na więcej luzu. Zwłaszcza jeśli mamy tylko dwa tygodnie na złapanie sił na cały rok to staramy się maksymalnie wykorzystać ten czas. Przymykamy oko na niezdrowe jedzenie czy siedzenie do późna, bo przecież jest wolne ;)

Maksymalnie czas wakacji także wykorzystuje chłopak na filmie. Bez żadnego problemu szaleje wokoło basenu… i poprawi wszystkim humor. Radość, z jaką się bawi i tańczy jest zaraźliwa. Młodego chłopaka porwały rytmy latynoskich standardów. I co to dużo mówić poczucie rytmu na pierwszorzędne! Dystans do siebie i talent do robienia show ma we krwi. Nawet nagłe zmiany rytmów nie wprawiają go w zakłopotanie, przechodzi płynnie między rytmami.


chłopak2


Chłopiec pokazuje, że jeśli masz ochotę się bawić i nikomu tym nie przeszkadzasz to po prostu rób to. Nie patrząc na to, czy ktoś cię ogląda czy nie. Bojąc się wyśmiania czasem rezygnujemy z tego co sprawia nam przyjemność – publicznego tańca, zabawy czasem nawet głośnego śmiechu. Nie ma się co przejmować, póki wakacje trwają warto chociaż raz wykonać taki taniec, chociażby tylko po to, by mieć co wspominać cały rok :)

Zobacz nagranie:

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply