Przerażona dziewczynka przekazała nauczycielce kartkę. Po przeczytaniu słów na odwrocie natychmiast zadzwoniła na policję!

Najważniejszą rolą nauczyciela jest umiejętne przekazywanie wiedzy, bo to właśnie po to został zatrudniony w szkole, żeby nauczać.

Dobrze, jeśli dydaktyk posiada również inne cenne cechy takie jak interesowanie się uczniami i ich problemami. Nie chodzi oczywiście o głębokie wtrącanie się w ich osobiste sprawy, ale o reagowanie, gdy coś jest nie tak. Kiedy dziecko zamyka się w sobie, przestaje się uczyć i opuszcza zajęcia to sygnał, że coś złego dzieje się w jego życiu.

27-letni Donald Ray Guy przetrzymywał swoją partnerkę i jej 11-letnią córkę w Luizjanie wbrew ich woli. Zamknął ich w przyczepie i nie wypuszczał przez kilka tygodni. Nie wiadomo, dlaczego chciał je odizolować od otoczenia. Może bał się, że kobieta go opuści, bo będzie mieć dość poniżania i zastraszania? Był bezwzględnym tyranem i groził przetrzymywanym, że jeśli będą próbowały uciec, wyrządzi im krzywdę. Kobieta i 11-latka zostały odseparowane od świata na bardzo długo.

Jak potoczyły się ich dalsze losy? O tym na kolejnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.


źródło : relayhero.com


Reply