Konsument był oburzony, gdy odczytał ukrytą wiadomość pod spodem kubka w jednej z sieci fast food. Faktycznie było się, o co bulwersować?

Lokale serwujące szybkie posiłki cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Przygotowanie dania trwa bardzo krótko i już po kilku chwilach można cieszyć się z pysznego, choć niezbyt zdrowego jedzenia. Przeważnie do pożywienia zamawia się coś do picia. Jest to zazwyczaj Coca-Cola, bądź Pepsi podawana w papierowych kubeczkach.

Gdy klient amerykańskiej restauracji In-N-Out Burger otrzymał zamówiony posiłek, był wręcz zbulwersowany. Nie chodziło o to, że frytki czy hamburger były niesmaczne, lecz o to, co zobaczył na dnie kubka z napojem.


in-n-out-hidden-message


Na spodzie widniał napis: John 3:16. Szybko zorientował się, że to werset z Biblii i zarzucił właścicielom promowanie własnych przekonań religijnych. Podobno na innych opakowaniach były zamieszczone również słowa z Księgi Nahuma i Księgi Objawienia.

Werset 16 z Ewangelii Jana to jeden z najczęściej cytowanych wersetów z Biblii. Brzmi następująco:

Albowiem Bóg tak bardzo umiłował świat, że dał swego jednorodzonego Syna, aby nikt, kto w niego wierzy, nie został zgładzony, lecz miał życie wieczne.

in-n-out-hidden-message1Niestety pewnemu konsumentowi nie spodobało się to przesłanie i nagłośnił sprawę w mediach społecznościowych. Wśród internautów nie brakowało popierających go opinii, ale były również takie, które broniły marki In-N-Out Burger, twierdząc, że liczy się smak jedzenia, a nie to, co jest nadrukowane na kubeczku.

in-n-out-hidden-message3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : boredomtherapy.com

Reply