30 lat temu jego żona oślepła. Po tym wydarzeniu mąż zaczął kopać w ogrodzie. Gdy zobaczysz, co stworzył, zaniemówisz z wrażenia!

Dom Kuroki w japońskim Shintomi jest oblężony przez tysiące turystów i reporterów, którzy chcą zobaczyć na własne oczy, co zrobił 86-letni Toshiyuki dla swojej ukochanej żony. Powodem licznych wizyt jet wielki różowy ogród.

Cała historia zaczyna się o wiele wcześniej, w 1956 roku. Toshiyuki i Yosako pobrali się w wyniku zaaranżowanego małżeństwa. Szybko zorientowali się, że mają się ku sobie i łączy ich głębokie uczucie. Mieszkali w niewielkim gospodarstwie z trójką dzieci i zajmowali się hodowlą bydła. Pracowali bardzo ciężko, ale nigdy nie narzekali na swój los. Przeżyli ze sobą 30 lat, wzajemnie się kochając i wspierając w trudnych chwilach. Każdego roku odkładali pieniądze na wymarzoną wycieczkę. Chcieli odwiedzić 30 najsłynniejszych zabytków w kraju.

W 1986 roku Yosako zaczęła coraz gorzej widzieć. Niezwłocznie udała się do okulisty, jednak wizyta nic nie dała i tydzień później kobieta całkowicie oślepła. 52 letnia Yosako, która zawsze była aktywna i uśmiechnięta, teraz musiała się pogodzić z tym, że nigdy nie zobaczy już swojego gospodarstwa ani męża.

(imishin.jp)

3

(imishin.jp)

2

(imishin.jp)

4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : heftig.co

Reply