Chciała wystraszyć koleżanki i włożyła sobie oko lalki pod powiekę. Skutki były opłakane, a internauci nie zostawili na niej suchej nitki!

Dzisiejsza młodzież jest znudzona i czasem wpada na bardzo głupie pomysły.

Oprócz siedzenia przed komputerem i grania w gry nie mają innego zajęcia. Nie chce się im uczyć, pomagać w obowiązkach domowych, a nawet wychodzić ze znajomymi. Często ich całym światem są media społecznościowe. Godzinami siedzą na Facebooku, oglądając zdjęcia rówieśników, zamiast się z nimi umówić i miło spędzić czas w wesołym gronie.

 

Nadmiar wolnego czasu sprawia, że robią niewiarygodnie głupie rzeczy i później chwalą się tym przed innymi. Nagrywają filmiki, wrzucają je do sieci i czekają na upragnione lajki i komentarze wywołujące zachwyt. W tym przypadku zachwytu nie było. Posypały się ostre słowa krytyki, a oglądający to nagranie dziwili się, jak można być tak głupim, żeby zrobić sobie coś podobnego. Ta sytuacja mogła skończyć się bardzo źle i dziewczyna miała szczęście, że w porę otrzymała pomoc.

Nastolatka z nagrania wpadła na iście genialny pomysł. Wyciągnęła z lalki sztuczne oko i wepchnęła je sobie pod powiekę. Nie wiadomo do końca, po co to zrobiła, czy po prostu z nudów, czy chciała nagrać „przerażający” filmik. Niektóre źródła podają, że chciała w ten sposób wystraszyć koleżanki, jednak chytry plan nie do końca wypalił. Miała wyglądać tak złowieszczo, jak laleczka Chucky, ale osiągnęła odwrotny efekt. Zamiast się jej bać, wszyscy się śmiali i z politowaniem kiwali głowami.

Przejdź na kolejną stronę i zobacz nagranie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : facebook.com, giphy.com

Reply