Chciała wystraszyć koleżanki i włożyła sobie oko lalki pod powiekę. Skutki były opłakane, a internauci nie zostawili na niej suchej nitki!

Na początku wszystko szło dobrze. Dziewczyna wyjęła z zabawki oko i wcisnęła je pod powiekę. Problem pojawił się, gdy chciała je wyciągnąć. Plastikowa kulka mocno utknęła w oczodole i w żaden sposób nie można było jej wyjąć. Prawdopodobnie gałka oczna nastolatki nieco się cofnęła, przez co sztuczne oko wpadło jeszcze bardziej. Bohaterka filmiku, gdy zdała sobie sprawę z powagi sytuacji, zaczęła panikować i głośno płakać. Za każdym razem, gdy próbowała usunąć plastik, czuła niesamowity ból i pieczenie.

W końcu zlitowała się nad nią matka. Nie mogła już dłużej słuchać krzyków i wołania o pomoc. Podeszła do córki i ostrożnie wyjęła sztuczne oko. Dziewczyna zapewne poczuła ogromną ulgę i nauczyła się, że do pewnych otworów nie wpycha się niczego! Kompromitujące nagranie obejrzało na Facebooku ponad 7 milionów osób! Większość z nich w negatywny sposób skomentowała pomysł nastolatki i przestrzegała przed podejmowaniem tak idiotycznych wyzwań.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : facebook.com, giphy.com

Reply