Ten głodny pies złapał noworodka w pysk i zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał! Ta historia mogła mieć całkiem inne zakończenie…

Pewien głodny bezpański pies błąkał się po ulicach Omanu (Półwysep Arabski), kiedy natknął się na bardzo nietypowe znalezisko. Znalazł trzydniowego noworodka, który po porodzie został porzucony przez swoją matkę. Mimo że był bardzo głodny nie zrobił dziecku krzywdy. Złapał go w pysk i zaniósł do najbliższego domu, położył niemowlę na ganku i zaczął głośno szczekać. 

Kiedy zaniepokojeni domownicy wyszli by sprawdzić, co się stało, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Stał przed nimi wielki, rudy pies a u jego stóp leżał siny noworodek.

Nie wahając się ani chwili zawieźli dziecko do szpitala, gdzie zapewniono mu odpowiednia opiekę. Lekarze nie mogli uwierzyć, że minęło tyle czasu od porodu a maluch wciąż żył i był w nie najgorszym stanie. Zgodnie stwierdzili, że gdyby nie pies, ta historia mogłaby skończyć się tragicznie.

Niesamowite jak dobre i inteligentne potrafią być zwierzęta. Są w stanie okazać więcej dobra i współczucia niż niektórzy ludzie.

3

2

Jeśli zainteresował cię ten wpis, podziel się nim ze znajomymi na Facebooku! 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : mostextremenews.com

One Response

  1. człowiek 1

Reply