Ludzie często podczas rozmów telefonicznych lub słuchania wykładów, malują na marginesach kartek różne bazgroły. Sprawdź, o czym świadczy wybór danego motywu

Koła: ludzie rysujący koła żyją w poczuciu niesprawiedliwości. Uważają że zostali skrzywdzeni i im tego nie wynagrodzono, dlatego nieustannie ich myśli kołują wokół przykrych wydarzeń. Czują się też ignorowani, dlatego są nieufni wobec ludzi.

Linie i fale: rysowanie linii i fal jest podpowiedzią, że autora rysunków dręczy jakiś ukryty problem, a jego rozwiązanie jest bardzo ważne. Im większa jest skala bazgrołów, tym dana osoba zmaga się z większym kłopotem.

Spirale: kreślenie spirali wskazuje na empatię u danej osoby i jej chęć współczucia innym. Taki wzór często malują osoby, które się o kogoś martwią i chcą pomóc.

Kwiaty i inne motywy roślinne: to motyw charakterystyczny dla ludzi romantycznych i wrażliwych, którzy marzą o wielkich uniesieniach. Jeśli płatki kwiatów lub liście często mają szpiczasty kształt, to wskazówka, iż ktoś posiada zbytnią skłonność do dramatyzowania.

Klatki, płoty, ogrodzenia: symbole zamknięcia oznaczają, że ktoś znajduje się w trudnej sytuacji i próbuje ją rozwiązać, ale jak na razie nie ma pozytywnych efektów. Jeśli klatki czy płoty mają otwarte drzwiczki (furtki, bramy) to sugestia, że właściwe rozwiązanie sytuacji jest już blisko.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : dushunce.az

Reply